Strona główna Sekrety Nauki - projekt

Zajęcia kinezjoterapii

Uczniowie i Rodzice!

W związku z kontynuacją w roku szkolnym 2017/18 w Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 projektu pn. „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki AO  –obszar I – wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół podstawowych na obszarze Aglomeracji Opolskiej” ogłaszamy nabór uczniów na bezpłatne zajęcia dodatkowe (współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego):

Zajęcia kinezjoterapii -

terapia poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia ruchowe

– osoba prowadząca p. Sławomir Kania –

specjalista zewnętrzny

Przystąpienie do projektu jest dobrowolne, ale deklaracja dotyczy pełnego cyklu zajęć - 25 godzin. Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach 5 - osobowych w poniedziałki :

od godz. 12.30 – 13.30 – grupa 1

od godz. 13.30 – 14.30 – grupa 2

Deklaracje uczestnictwa w zajęciach dostępne są w sekretariacie szkoły. Liczba miejsc ograniczona.

Zajęcia teatroterapii

Zajęcia teatroterapii

z nakierowaniem na rozwój umiejętności artystycznych

– osoba prowadząca p. Dariusz Kowcun–

specjalista zewnętrzny

Przystąpienie do projektu jest dobrowolne, ale deklaracja dotyczy pełnego cyklu zajęć - 25 godzin. Zajęcia odbywać się będą w grupie 5 - osobowej we wtorki od godz. 13.30 – 14.30.

Beata Wyżlińska

"Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki"

Uczniowie i Rodzice!

Zajęcia adresowane do uczniów klas I :

Zajęcia arteterapii – terapia przy pomocy teatru, filmu, sztuk plastycznych.

– osoba prowadząca p. Małgorzata Janik Jankowska –

specjalista zewnętrzny

Przystąpienie do projektu jest dobrowolne, ale deklaracja dotyczy pełnego cyklu zajęć - 25 godzin. Zajęcia odbywać się będą w grupie 5 - osobowej w środy od godz. 11.40 – 12.40, a rozpoczną się 8 listopada 2017r.

Beata Wyżlińska

„Tacy sami w tańcu” – zajęcia choreoterapii

Uczniowie i Rodzice!

W związku z kontynuacją w roku szkolnym 2017/18 w Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 projektu pn. „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki AO  –obszar I – wzrost kompetencji uczniów i nauczycieli szkół podstawowych na obszarze Aglomeracji Opolskiej” ogłaszamy nabór uczniów na bezpłatne zajęcia dodatkowe (współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego).

Zajęcia adresowane do uczniów klas I –III :

„Tacy sami w tańcu” – zajęcia choreoterapii prowadzone w PSP nr 14
w Opolu przez specjalistę zewnętrznego p.Małgorzatę Marciniszyn – Szubę.

Oferta zajęć

zobacz ofertę zajęć >>

nabór  >>

Sekrety Nauki

Informujemy o przystąpieniu do projektu "Młodzi odkrywcy sekretów nauki AO"

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Poniżej zamieszczamy Zarządzenie Dyrektora nr 6/2016/2017 oraz regulaminy.

Informacje o programie można uzyskać na stronie http://www.sn.rzpwe.opolskie.pl.

Zarządzenie Dyrektora.

Regulamin udziału uczniów.